CO NAS WYRÓŻNIA?

UNIKATOWOŚĆ.
Zamawiając u nas projekt masz pewność, że będzie są niepowtarzalny i unikatowy. WK Design projektuje wyłącznie w oparciu o własne pomysły, nigdy nie kopiuje zewnętrznych wzorców.

NIEPOWTARZALNOŚĆ.
Dobierając półprodukty i dodatki zawsze staramy się by projekt był niepowtarzalny i trudny do skopiowania przez kogokolwiek.

NATURALNE MATERIAŁY.
Przekonujemy naszych klientów do naturalnych materiałów bo zapewniają nam nie tylko zdrowsze życie ale i powodują, że zostawiamy lepszą planetę naszym potomkom.

DOŚWIADCZENIE.
Nasza założycielka i główna projektantka Wacława Krawczyk jest na rynku od ponad 30 lat. W tym czasie zaprojektowała i wdrożyła na rynek wiele projektów dla bardzo znanych hoteli, instytucji, firm meblarskich i klientów indywidualnych.

ZNAJOMOŚĆ TRENDÓW.
Dużą wagę przywiązujemy do trendów. Jeździmy na światowe targi aby być na bieżąco ze wszystkim co się na świecie aktualnie podoba. Rozumiemy jak ważna jest rola trendów w sukcesie rynkowym.

WYCZUCIE RYNKOWE.
Nasza założycielka i główna projektantka Wacława Krawczyk jest na rynku od ponad 30 lat i cały czas idzie z „duchem czasu”. Doświadczenie Wacławy krawczyk pozwala nam na łączenie pomysłów i kreatywności z potrzebami rynku.

KONCENTRACJA NA POTRZEBACH RYNKU I UŻYTKOWNIKÓW.
WK Design przed zaprojektowaniem mebli wykonuje pełen rekonesans rynkowy pod kątem projektowym. Przeprowadza analizę firmy pod kątem istniejących produktów, przeprowadza badania użytkowników, analizę oferty produktowej pod kątem potrzeb rynku oraz procesów komunikacji. Dopiero na podstawie badań i analiz przechodzimy do fazy projektowania.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!